Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Inwestorzy potwierdzają wysoką jakość i partnerskie podejście Pracowni Finansowej

08/11/2019

opinie inwestorów Pracowni Finansowej

Inwestorzy dostrzegają potencjał poszczególnych branż i czują się bezpieczniej, wiedząc, że dołączają do biznesu, w którym panuje pełna synergia działań wśród wszystkich spółek w Grupie. A potwierdzają to liczne, pozytywne opinie o Pracowni Finansowej.

Na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję naszych partnerów w biznesie, którymi przede wszystkim są inwestorzy z segmentu bankowości prywatnej. Dlatego nie proponujemy uniwersalnych rozwiązań, a do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie. Analizujemy poziom rentowności ryzyka, a także potrzeby oraz możliwości finansowe inwestora. Pracujemy na realny zysk poprzez inwestycję w identyfikowalne aktywa. A nasze kompetencje potwierdzają coraz liczniejsze, pozytywne opinie zadowolonych inwestorów.

Dobro Inwestorów, a także partnerskie podejście w trakcie procesu inwestycyjnego stanowi dla Pracowni Finansowej kwestię priorytetową. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by warunki współpracy były jasne i czytelne. Nie stosujemy w umowach klauzul abuzywnych, nasi inwestorzy mają też swobodny dostęp do pełnej dokumentacji finansowej.

Poszanowanie prawa, odpowiedzialność, wzajemny szacunek, jakość i dbałość o dobre relacje – to nadrzędne wartości biznesowe obowiązujące w całej Grupie Pracownia Finansowa. W swojej działalności skupiamy się zawsze na etycznej strategii biznesowej – a potwierdzają to wyniki analiz przeprowadzonych przez niezależne jednostki oceniające oraz pozytywne opinie zadowolonych pracowników oraz inwestorów.

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do obejrzenia aktualnego filmu z opiniami dotyczącymi Pracowni Finansowej.

Dodaj komentarz

Przeczytaj także

Pracownia Finansowa Dzień Inwestora 2019, inwestycja VIP, inwestycje w nieruchomości, co zamiast lokaty

Dziękujemy Inwestorom za przybycie oraz wspólnie spędzony czas w Zakopanem!

Pracownia Finansowa inwestorzy opinie

Wygląda na to, że inwestorzy Pracowni Finansowej będą mieli co odłożyć

Pracownia Finansowa inwestycje, Pracownia Finansowa oferta, Pracownia Finansowa oze

Szykujemy wiele nowych, atrakcyjnych projektów, do których będzie można niebawem dołączyć

31.05 godz. 20:00 07.06 godz. 20:00 24.05 godz. 20:00