Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Grupa INWE

Grupa INWE
working capital

Pracownia Finansowa to marka macierzysta grupy INWE, która powstała w 2013 roku. Pracownia Finansowa jest jedną z największych firm inwestowania grupowego w Polsce. Od początku specjalizuje się w promocji udziałów oraz obsłudze inwestorów głównie w ramach projektów inwestycji w odnawialne źródła energii oraz nieruchomości realizowane w grupie kapitałowej.

Misja

Pracownia Finansowa jako część grupy INWE świadczy usługi kompleksowej obsługi inwestorów od pozyskania kapitału, poprzez przeprowadzenie inwestora przez cały proces inwestycyjny i dba o informowanie go o postępach w realizacji projektu, aż do zakończenia inwestycji. Misją firmy jest przedstawianie inwestorom indywidualnym najbardziej opłacalnych inwestycji, z możliwością odpowiedniego dopasowania projektu pod względem oceny ryzyka, a oczekiwaną wysokością stopy zwrotu z inwestycji. Marka wielokrotnie wyróżniana za działania prowadzone w obszarze CSR, wysoką jakość realizowanej polityki współpracy, a także przyczynianie się do rozwoju uczciwego biznesu w Polsce.

Tomasz Wiśniewski
Prezes Zarządu Pracownia Finansowa Inwestycje Sp. z o.o. S.k.


Certyfikowany doradca finansowy, posiada międzynarodowy certyfikat EFG® – European Financial Guide. Doświadczenie zawodowe zdobywał na stanowiskach managerskich w międzynarodowych korporacjach takich jak LG Electronics Polska, czy PTK Centertel (Orange). Od 2010 roku prowadzi projekty inwestycyjne. Z firmą Pracownia Finansowa związany jest niemalże od samego początku jej istnienia. Najpierw jako Dyrektor e-commerce odpowiadał za koordynację działań z zakresu sprzedaży oraz marketingu. Obecnie obszarem jego odpowiedzialności jest pion komunikacji i finansowania inwestycji. Na stanowisku Prezesa Zarządu Pracowni Finansowej Inwestycje odpowiada za wszelkie działania związane z tworzeniem oraz realizacją strategii pozyskiwania kapitału dla projektów inwestycyjnych oraz zarządzaniem relacjami inwestorskimi.

Maciej Musiał
Prezes Zarządu INWE Sp. z o.o.


Absolwent Europejskiej Akademii Planowania Finansowego. Posiada międzynarodowy certyfikat EFC® – European Financial Consultant, poziom II nadawany przez European Federation of Financial Professionals (EFFP) w Bad Homburg. W latach 2006-2008 studiował Budownictwo w szkole oficerskiej na Wydziale Inżynierii lądowej i Geodezji w Wojskowej Akademii Technicznej. Działalność w branży finansowej rozpoczął w 2007 roku zakładając firmę̨ SET FINANCE.

Następnie z sukcesami realizował kolejne projekty współpracując z firmami pośrednictwa finansowego. W 2010 roku został członkiem Rady Nadzorczej spółki giełdowej MONTU Holding SA. W 2011 roku był członkiem zarządu BM Medical SA, a następnie w 2012 roku Polfa SA. Współzałożyciel i wiceprezes firmy pośrednictwa finansowego AFORTI Finance SA do połowy 2013 roku. Założyciel marki Pracownia Finansowa. Obecnie jako prezes holdingu INWE odpowiedzialny jest za opracowywanie strategii funkcjonowania grupy kapitałowej i jej rozwoju.

26 października godz. 20:00 9 listopada godz. 20:00