Global Investor Club we Wrocławiu

Miejsce spotkania:Wrocław

Data spotkania:03.03.2016 r.

 

Kolejne spotkanie dynamicznie rozrastającego się Klubu Inwestorów już w czwartek. Jednym z gości będzie prowadzący poznański oddział GIC Pan Mikołaj Roszak, który opowie o tegorocznym Obozie Inwestorów. Dowiemy się też nieco o tym, co dzieje się w innych oddziałach.

Nasza aktywność na spotkaniu oparta będzie głownie o poprowadzoną przez Tomasza Wiśniewskiego prezentację, której program można poznać tutaj >>

Spotkania GIC to doskonała okazja do tego aby, dzięki prelekcjom zaproszonych gości, zaczerpnąć profesjonalną wiedzę na temat inwestowania. Wszystkie prezentowane oferty inwestycyjne są niebanalne i bardzo zróżnicowane. Poza prezentacjami, spotkanie uwzględnia również część poświęconą na Networking, na której będzie można poznać się wzajemnie oraz wymienić kontaktami.

90% uczestników GIC to aktywni inwestorzy jednak obecne są także osoby dopiero rozpoczynające swoje ścieżki pomnażania kapitału. Debiutujący inwestor znajdzie odpowiedź na niejedno stojące przed nim pytanie jak również – dzięki zasięgniętym poradom – dużo łatwiej uniknie błędów w przyszłości.

Na kolejne spotkanie Klubu zapraszamy do Krakowa, już 10 kwietnia, o czym więcej możesz przeczytać tu >> 

Przeczytaj także

10.10 godz. 20:00 03.10 godz. 20:00 Zobacz więcej