Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Global Investor Club w Bydgoszczy

04/04/2016

30 marca byliśmy obecni w Bydgoszczy, gdzie Dyrektor handlowy e-commerce, Tomasz Wiśniewski, przeprowadził prezentację na temat inwestycji w elektrownie wiatrowe. Spotkanie miało miejsce w urokliwym sercu Bydgoszczy, na zabytkowej wyspie rzecznej zwanej wyspą Młyńską.

Trwająca około 45 minut prezentacja  wzbudziła spore zaciekawienie dość licznie zgromadzonych  słuchaczy, którzy chętnie dopytywali o nasze projekty i realizacje.

Po raz kolejny przekonaliśmy się, że przynależność do takiej organizacji jak GIC to doskonała okazja do zaprezentowania oferty biznesowej gronu odbiorców z różnych stron kraju. Nawet dziś, w czasach gdy opierają działania biznesowe na obecności w sieci, prezentacja online często nie jest w stanie w 100% zastąpić tradycyjnego, bezpośredniego kontaktu z odbiorcą.

Zachęcamy do uczestniczenia w kolejnych spotkaniach Klubu a osoby wstępnie zainteresowane inwestycją do zapisania na prezentację online, prowadzoną przez Tomasza Wiśniewskiego, pod tym linkiem.

Dodaj komentarz

Przeczytaj także

Zapraszamy do obejrzenia krótkich migawek oddających odrobinę tego niesamowitego klimatu, którego byliśmy częścią.

Program, do którego przystąpiliśmy podjęty został przez Biuro Informacji Gospodarczej Info Monitor we współpracy z Biurem Informacji Kredytowej oraz Związkiem Banków Polskich

inwestowanie w wiatraki

Z dużym sukcesem rozpoczęliśmy niedawno proces rezerwacji udziałów w naszej najnowszej elektrowni 17 w miejscowości Zawada woj. łódzkiego, pod Tomaszowem Mazowieckim. Jest to nasz kolejny projekt, który cieszy się sporym zainteresowaniem.

31.05 godz. 20:00 07.06 godz. 20:00 24.05 godz. 20:00