Fotorelacja z konferencji inwestycyjnej WallStreet 22

W ostatni weekend maja, przedstawicieli Pracowni Finansowej można było spotkać na trzydniowej konferencji inwestycyjnej WallStreet 22, organizowanej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.

Podczas Targów Twoje Inwestycje oraz na naszym stoisku przez cały czas trwania konferencji, prezentowaliśmy zasady i korzyści przystąpienia do naszych projektów:

Nasi eksperci przez cały czas trwania konferencji służyli uczestnikom pomocą w wyborze odpowiedniego produktu inwestycyjnego i przybliżali poszczególne schematy naszych inwestycji. W wydarzeniu wziął udział również Prezes PF Maciej Musiał, który w nagraniu video dla Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, odpowiadał na pytania m.in. o generowany średni zysk z inwestycji w projektach Grupy PF. Natomiast Prezes PNT Szczepan Bentyn poprowadził wykład pt. ‚Kryptowaluty – chwilowa moda, czy wynalazek, który odmieni świat?’, który udostępniamy poniżej.

Wydarzenie było również okazją do wsparcia akcji charytatywnej. Najbardziej wysportowani przedstawiciele Pracowni Finansowej – Wiceprezes PF Tomasz Wiśniewski oraz Sales Manager PF Małgorzata Rosiak, w strojach cyfrowych górników, z wielką przyjemnością wzięli udział w biegu organizowanym w ramach konferencji Wallstreet 22. Stawili się pod hotelem o 6:50, aby przyczynić się do przekazania przez organizatora funduszy na cele charytatywne. Jesteśmy dumni z naszego Zespołu i bijemy wielkie brawa wszystkim biegaczom!

Dziękujemy za odwiedziny na naszym stanowisku, zapraszamy do obejrzenia zdjęć i nadal pozostajemy do Państwa dyspozycji w naszym biurze w Warszawie oraz zachęcamy do kontaktu zdalnego – nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.

Przeczytaj także

13.06 godz. 20:00 20.06 godz. 20:00 Zobacz więcej