Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Elitarne spotkanie z mistrzem sztuki negocjacji

18/10/2015

Na co dzień reprezentujemy interesy inwestorów przed deweloperem, bankiem, zakładem energetycznym i wieloma innymi instytucjami, dlatego wiemy jak ważne w biznesie jest opanowanie sztuki negocjacji.

Z tym większą radością informujemy, że zostaliśmy partnerem wyjątkowego szkolenia – Sekrety Skutecznych Negocjacji, prowadzonego przez „Czołowego negocjatora Ameryki” – Rogera Dawsona, które odbędzie się 23.10 w Warszawie.


Więcej szczegółów wydarzenia pod linkiem: www.rogerdawson.pl
Rejestracja tutaj: http://rogerdawson.pl/formularz-zgloszeniowy/


Takich spotkań było z Rogerem do tej pory bardzo mało i dosyć dawno też był w Polsce. Roger Dawson to ekspert w dziedzinie negocjacji i światowej sławy mówca. Za swoje zdolności oratorskie otrzymał szereg nagród. W tym dwie najważniejsze przyznawane przez Amerykańskie Stowarzyszenie Mówców (National Speakers Associates) – nagrodę CSP, czyli certyfikat profesjonalnego mówcy oraz CPAE (nagroda za doskonałość). Warto zaznaczyć, że tylko 80 mówców na świecie otrzymało oba te wyróżnienia. Magazyn „Success Magazine” zaś nadał mu tytuł „Czołowego Negocjatora Ameryki”. Roger urodził się w Wielkiej Brytanii, ale w 1962 roku wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie był m.in. prezesem jednej z największych kalifornijskich firm zajmującej się obrotem nieruchomościami posiadającej 28 biur i generującej obrót roczny na poziomie 400 milionów dolarów. Posiada więc nie tylko rozległą wiedzę teoretyczną, ale również praktyczne doświadczenie w obszarze zarządzania dużymi korporacjami. Od 1982 roku zajmuje się pisaniem książek oraz prowadzeniem seminariów na temat sztuki negocjacji i przekonywania oraz metodyki podejmowania właściwych decyzji. Szkolił i doradzał przedstawicielom takich firm jak General Motors, Xerox, Merck, Abbott, Nestle, Black&Decker, Merrill Lynch, IBM, PricewaterhouseCoopers, ABB, Cadbury, Hewlett-Packard, 3M, Prudential, Nationwide, AT&T, Guard Life Insurance.Jest autorem 16 książek w tym światowego bestsellera „Sekrety udanych negocjacji”, czy publikacji taki jak „Techniki skutecznego przekonywania dla biznesmenów”, „Sekrety podejmowania trafnych decyzji”. Jego książki, programy na taśmach video i DVD biją rekordy sprzedaży w USA.

Szczegółowy program wydarzenia tutaj: Seminarium SSN Roger Dawson, program szczegółowy


Zapisz się teraz:
http://rogerdawson.pl/formularz-zgloszeniowy/


Poniżej, krótki filmik co czeka naszych uczestników:

Przeczytaj także

Z dumą i radością informujemy, że Pracownia Finansowa, znalazła się w gronie Laureatów XVIII edycji konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców!

Inwestowanie w wiatraki

Zapraszam do obejrzenia filmu z budowy Ekologicznych Elektrowni Wiatrowych 7 i 8. Turbiny będą częścią parku wiatrowego 5,2 MW, rozpoczną produkcję energii elektrycznej jeszcze w tym roku.

Inwestowanie w wiatraki

EEW6 jest jednym z realizowanych przez Pracownię Finansową projektów, które powstają w tzw. modelu obywatelskim, gdzie indywidualni inwestorzy zarabiają na produkcji zielonej energii.

Po dwóch latach oczekiwania wchodzi w życie nowy system wsparcia zielonej energii

21 lipca godz. 20:00 28 lipca godz. 20:00