Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Eksperci Pracowni Finansowej wspierają Inteligencję Finansową

26/02/2018


W dniach 20-21 lutego w Częstochowie odbył się Festiwal Inteligencja Finansowa organizowany przez Studenckie Forum Business Centre Club. Eksperci Pracowni Finansowej wsparli wydarzenie dzieląc się swoją wiedzą oraz doświadczeniem i omawiając uczestnikom zagadnienia związane z rozwojem przedsiębiorczości, a także z inwestowaniem w alternatywne źródła przychodu.

Pierwszy z prelegentów Pracowni Finansowej, Pan Tomasz Kopiszka przybliżył zagadnienia związane z mikro oraz makroekonomią elektrowni wiatrowych. Pan Tomasz odpowiada w Pracowni Finansowej za portfele inwestycyjne szerokiego grona Klientów indywidualnych oraz współpracę z Klientami VIP. Od ponad siedmiu lat jest miłośnikiem odnawialnych źródeł energii oraz specjalizuje się w doradztwie inwestycyjnym związanym z rynkiem OZE. W prelekcji nie zabrakło zatem także omówienia projektów zwiększających rentowność rynku elektrowni wiatrowych.

Specjalność drugiego z ekspertów Pracowni Finansowej, Marcina Morawskiego stanowią w szczególności zabezpieczenia majątku Inwestorów, a także doradztwo inwestycyjne. W Pracowni Finansowej często wybierany przez Klientów na indywidualnego doradcę z uwagi na wysoką skuteczność, profesjonalizm oraz nieszablonowe działanie. Podczas Festiwalu Inteligencji Finansowej słuchacze dowiedzieli się od Pana Marcina o mechanizmach inwestowania w nowe technologie oraz o wprowadzanych innowacyjnych rozwiązaniach w ten segment rynku jako udział w budowaniu przyszłości.

Prelekcja Pana Tomasza Kopiszki oraz Pana Marcina Morawskiego zainteresowała szerokie grono słuchaczy. Dziękujemy Studenckiemu Forum Business Centre Club za zaproszenie i zachęcamy Państwa do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.

31.05 godz. 20:00 07.06 godz. 20:00 24.05 godz. 20:00