Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Inwestuj w moc obliczeniową z własnym źródłem energii odnawialnej

26/03/2018


EKON to najnowszy projekt inwestycyjny w ofercie Pracowni Finansowej. Realizacja zakłada połączenie Elektrowni Wiatrowej z Kontenerowym Centrum Obliczeniowym i ma na celu wygenerowanie maksymalnego zysku z dbałością o bezpieczeństwo inwestycji.

Prognozy inwestycyjne przewidują w pierwszej kolejności diametralne zwiększenie rentowności w projekcie działającej już Elektrowni Wiatrowej 15, do którego nadal można dołączać w roli Inwestora. W kolejnym etapie projekt ma pozwolić na wybudowanie Elektrowni Wiatrowych – 9, 10, 13, 14, 16 i 17, bez udziału kredytowania bankowego i ryzyka z nim związanego.

Rentowność tych inwestycji może wynieść, według ostrożnych kalkulacji 20 – 30% rocznie. Wysoka stopa zwrotu jest efektem bardzo wysokiej opłacalności wydobycia kryptowalut w KCO instalowanych pod elektrowniami, a bezpieczeństwo z posiadania dostępu do taniej energii. W rezultacie pozwoli to na generowanie zysków nawet gdyby kursy wydobywanych kryptowalut spadły do bardzo niskich poziomów.

Więcej informacji na temat projektu EKON, szczegółowe parametry inwestycji, a także korzyści dostępne tutaj>>

Przeczytaj także

Wypłaty już po 10 miesiącach od utworzenia projektu kopalni kryptowalut PNT, z ponad stuprocentową stopą zwrotu w skali roku!

pracownia finansowa opinie inwestorów, firmy inwestycyjne, doradztwo inwestycyjne, inwestycje w nieruchomości, inwestycje w kryptowaluty, inwestycje w kopalnie kryptowalut, inwestycje w ekologiczne elektrownie

Doświadczenie naszych ekspertów, sprawna komunikacja, a także systematyczne przekazywanie raportów okresowych sprawiają, że Inwestorzy chętnie przyłączają się do projektów inwestycyjnych Pracowni Finansowej. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami w filmach.

31.05 godz. 20:00 07.06 godz. 20:00 24.05 godz. 20:00