Pracownia Finansowa

Twój dodatkowy dochód

EKO-RENTIER jest sposobem na dodatkowy dochód z jednoczesną ochroną kapitału przed inflacją. Charakteryzuje się on m.in. prognozowanymi wypłatami zysków nawet 4 razy w roku i możliwością skorzystania z okazji z kapitałem już od 70 tys. PLN. To wszystko inwestując wyłącznie w ekologiczne projekty związane z energetyką odnawialną.

EKO-RENTIER

Zdecyduj, ile chcesz zarabiać co kwartał

3 600

PLN

6 000

PLN

10 500

PLN

15 000

PLN

22 500

PLN

30 000

PLN

60 000

PLN

więcej

Etyczne inwestowanie i czysty zysk

Dołączając do programu EKO-RENTIER inwestujesz w odnawialne źródła energii – elektrownie wiatrowe i farmy fotowoltaiczne. Dołączasz jako Wspólnik z założeniem czerpania czystego zysku z produkcji i sprzedaży zielonej energii. Konstruując portfel inwestycyjny z tych dwóch obszarów OZE możesz liczyć na regularne wypłaty zysków, nawet cztery razy w roku – w styczniu, kwietniu, lipcu i październiku.

Każdy zainwestowany milion złotych może przynosić EKO-RENTIEROWI 
zysk na poziomie ok. 32600 PLN co kwartał

Pracownia Finansowa

EKO-RENTIER to bohater dzisiejszych czasów

Pasywne zarabianie jest marzeniem każdego, kto posiada nadwyżki kapitału. Jednak świadomi Inwestorzy chcą czegoś więcej. Chcą, aby ich pieniądz robił pieniądz, a jeśli mają wybór, to wybierają odpowiedzialnie. Inwestują w realną wartość, która może się przyczynić do poprawy jakości powietrza, środowiska, życia na świecie. Gdy ich kapitał pracuje w ekologicznej inwestycji, oni mogą robić to, co lubią najbardziej – prowadzić własny biznes, rozwijać hobby, podróżować.

Do programu EKO-RENTIER
można dołączyć z kapitałem już od:

Wypełnij formularz i dowiedz się więcej
o programie EKO-RENTIER
od dedykowanego Investment Managera

13.06 godz. 20:00 20.06 godz. 20:00 Zobacz więcej