Dzień Inwestora Pracowni Finansowej 2019

Za nami doroczny Dzień Inwestora Pracowni Finansowej, który tym razem odbył się w wyjątkowej, zakopiańskiej inwestycji deweloperskiej zrealizowanej w Kościelisku, przy ulicy Nędzy Kubińca, która stanowi jeden z flagowych projektów nieruchomości wybudowanych w ramach Grupy Pracownia Finansowa.

W dniu 5-go października Inwestorzy mieli okazję obejrzeć na żywo inwestycje w nieruchomości VIP, zrelaksować się w otoczeniu gór, porozmawiać z Zarządem Pracowni Finansowej, zarządzającymi poszczególnymi projektami inwestycyjnymi, a także biesiadować przy akompaniamencie kapeli góralskiej. Na najmłodszych czekał Pokój Zabaw, gdzie dzieci mogły pobawić się w ekologicznych domkach, a także udekorować je według własnego uznania i przypływu kreatywności.

Szukający w górach zbójeckich wrażeń, mieli możliwość wypróbowania swoich sił w rzucie ciupagą do celu. Na najlepszych w tym turnieju czekały złote statuetki Najbardziej Rzutkiego Inwestora Pracowni Finansowej, a także dodatkowe niespodzianki. Niezmiernie miło było nam Państwa gościć w Strefach Relaksu, które spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem. Usytuowane na ostatnich piętrach domów leżaki okazały się doskonałym miejscem do odpoczynku z idealnym widokiem na pasmo Tatr.

Zaangażowanie Inwestorów, a także zespołu Pracowni Finansowej w proekologiczną akcję ‘Sadzimy Las’ podczas Dnia Inwestora pozwoliło na podkreślenie wyjątkowego charakteru naszego spotkania. W ten sposób wspólnie mogliśmy dołożyć cegiełkę do działań na rzecz ochrony środowiska i odpowiedzialności społecznej, wspierając rozwój zieleni na terenie realizowanych inwestycji, a także zwrócić uwagę na tak ważną rzecz w dzisiejszych czasach jak dbałość o przyrodę.

Dziękujemy Inwestorom za przybycie oraz wspólnie spędzony czas w Zakopanem. Mamy nadzieję, że Dzień Inwestora stanowił dla Państwa również doskonałą okazję do wypoczynku w górach.  Zapraszamy zatem do obejrzenia wideorelacji, a także zdjęć z wydarzenia:

Film

Przeczytaj także

10.10 godz. 20:00 03.10 godz. 20:00 Zobacz więcej