Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Dzień Inwestora Pracowni Finansowej 2019

29/10/2019

Za nami doroczny Dzień Inwestora Pracowni Finansowej, który tym razem odbył się w wyjątkowej, zakopiańskiej inwestycji deweloperskiej zrealizowanej w Kościelisku, przy ulicy Nędzy Kubińca, która stanowi jeden z flagowych projektów nieruchomości wybudowanych w ramach Grupy Pracownia Finansowa.

W dniu 5-go października Inwestorzy mieli okazję obejrzeć na żywo inwestycje w nieruchomości VIP, zrelaksować się w otoczeniu gór, porozmawiać z Zarządem Pracowni Finansowej, zarządzającymi poszczególnymi projektami inwestycyjnymi, a także biesiadować przy akompaniamencie kapeli góralskiej. Na najmłodszych czekał Pokój Zabaw, gdzie dzieci mogły pobawić się w ekologicznych domkach, a także udekorować je według własnego uznania i przypływu kreatywności.

Szukający w górach zbójeckich wrażeń, mieli możliwość wypróbowania swoich sił w rzucie ciupagą do celu. Na najlepszych w tym turnieju czekały złote statuetki Najbardziej Rzutkiego Inwestora Pracowni Finansowej, a także dodatkowe niespodzianki. Niezmiernie miło było nam Państwa gościć w Strefach Relaksu, które spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem. Usytuowane na ostatnich piętrach domów leżaki okazały się doskonałym miejscem do odpoczynku z idealnym widokiem na pasmo Tatr.

Zaangażowanie Inwestorów, a także zespołu Pracowni Finansowej w proekologiczną akcję ‘Sadzimy Las’ podczas Dnia Inwestora pozwoliło na podkreślenie wyjątkowego charakteru naszego spotkania. W ten sposób wspólnie mogliśmy dołożyć cegiełkę do działań na rzecz ochrony środowiska i odpowiedzialności społecznej, wspierając rozwój zieleni na terenie realizowanych inwestycji, a także zwrócić uwagę na tak ważną rzecz w dzisiejszych czasach jak dbałość o przyrodę.

Dziękujemy Inwestorom za przybycie oraz wspólnie spędzony czas w Zakopanem. Mamy nadzieję, że Dzień Inwestora stanowił dla Państwa również doskonałą okazję do wypoczynku w górach.  Zapraszamy zatem do obejrzenia wideorelacji, a także zdjęć z wydarzenia:

Dodaj komentarz

Przeczytaj także

Pracownia Finansowa inwestorzy opinie

Wygląda na to, że inwestorzy Pracowni Finansowej będą mieli co odłożyć

Pracownia Finansowa inwestycje, Pracownia Finansowa oferta, Pracownia Finansowa oze

Szykujemy wiele nowych, atrakcyjnych projektów, do których będzie można niebawem dołączyć

wady i zalety inwestycji alterntywnych, na co zwrócić uwagę inwestując poza giełdą, w co inwestować alternatywnie

O aktualnej sytuacji na rynku finansowym, a także o wadach i zaletach inwestycji alternatywnych rozmawiał Wiceprezes PF Tomasz Wiśniewski w studiu Comparic24.TV

15.02 godz. 20:00 08.02 godz. 20:00 01.02 godz. 20:00