Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Dzień Inwestora Pracowni Finansowej, czyli Wielki Piknik na Farmie Wiatrowej

02/09/2021

Za nami kolejny piękny Dzień Inwestora Pracowni Finansowej, czyli Wielki Piknik na Farmie Wiatrowej. Tym razem mogliśmy spotkać się z naszymi inwestorami w przedostatnią sobotę sierpnia. Wydarzeniu towarzyszyły wspaniałe humory, wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych, a także wyjątkowa okazja wejścia na szczyt turbiny wiatrowej.  Zapraszamy do obejrzenia skrótu video oraz niżej do galerii zdjęć.

Dzień Inwestora Pracowni Finansowej odbył się w dniu 21 sierpnia na terenie farmy wiatrowej, wybudowanej w ramach projektów inwestycyjnych z grupy kapitałowej. Cieszymy się, że inwestorzy przybyli bardzo licznie na nasze spotkanie, w wielu przypadkach z całymi rodzinami. Była to świetna okazja do rozmów i wspólnego spędzenia czasu na zbliżające się zakończenie wakacji.

Na miejscu czekały na wszystkich atrakcje oraz specjalnie wydzielone strefy. Pośród atrakcji znalazł się spektakularny pokaz LIVE COOKING Kuchni Molekularnej, czyli m.in. gotowanie w ciekłym azocie, kawior z wody różanej, wędzenie na żywo oraz gotowanie w niskich temperaturach. Natomiast do najbardziej unikalnych aktywności podczas Dnia Inwestora należała możliwość wejścia na szczyt elektrowni wiatrowej.

Wszyscy goście mogli sprawdzić, jak wygląda elektrownia wiatrowa od wewnątrz, natomiast tylko nieliczni szczęściarze, biorący udział w konkursach oraz losowaniu mogli wjechać na elektrownię, która na co dzień jest niedostępna dla zwiedzających. Podczas Dnia Inwestora mogli zobaczyć okolice z wysokości 107 metrów nad ziemią. Co dodatkowo czekało na gości w strefach…

Strefa premierowa

Premiera nowej marki

Inwestycyjna grupa kapitałowa, której marką macierzystą jest Pracownia Finansowa prężnie się rozwija, w związku z czym zarządzający w grupie kapitałowej mieli przyjemność zaprezentowania struktury, w której pojawia się nowa marka – INWE.

Strefa merytoryczna

O partnerstwie w grupie kapitałowej – kto inwestuje i kto prowadzi inwestycje?

Panel dyskusyjny z udziałem Macieja Musiała – założyciela Pracowni Finansowej oraz Tomasza Wiśniewskiego – prezesa Pracowni Finansowej, a także zarządzającymi w nowej strukturze grupy kapitałowej.

Strefa zabawy i chillout

Atrakcje dla dzieci i dorosłych

Wielki dmuchany tor rywalizacji, rodeo, szukanie monet w piasku, wirtualne spacery po inwestycjach w okluarach VR, zajęcia plastyczne, zagadki i rebusy, zabawy ruchowe, zabawy z chustą, duże bańki, tatuaże brokatowe, warsztaty balonowe, relaks na leżakach.

Strefa gastronomiczna

Menu grillowe mięsne oraz wege

Wybór potraw przygotowanych zarówno z myślą o dorosłych jak i o dzieciach, z uwzględnieniem diet mięsnych i roślinnych, z możliwością wyboru napojów dla tych, co kierowali autami i tych, którzy byli pasażerami.

Dziękujemy wszystkim inwestorom za przybycie, wiele ciekawych rozmów oraz moc pozytywnej energii podczas wydarzenia!

15.02 godz. 20:00 08.02 godz. 20:00 01.02 godz. 20:00