Czerwcowe Zgromadzenia Wspólników

Miesiąc czerwiec obfitował w Zgromadzenia Wspólników – odbyły się spotkania dotyczące prawie wszystkich spółek elektrowni wiatrowych. Część z nich miała miejsce na Stadionie Narodowym, część natomiast w kancelarii notarialnej  Podobnie jak podczas każdego z poprzednich Zgromadzeń, wspólnicy obejmowali notarialnie udziały w poszczególnych spółkach.

 

Omawialiśmy wspólnie kwestie formalne i organizacyjne w świetle obecnej sytuacji politycznej, dyskutowaliśmy na temat rozwiązań jak najkorzystniejszych dla naszych wspólnych interesów.

Rozmawialiśmy ponadto o projekcie elektrowni niezależnych od sytuacji politycznej, o której więcej można dowiedzieć się tutaj >>

Z myślą o tych, którzy z różnych przyczyn nie mogli być obecni na Zgromadzeniach, bezpośrednio po każdym spotkaniu przygotowywaliśmy materiał filmowy, krótko i konkretnie podsumowujący najważniejsze poruszone kwestie.  Dzięki temu, każdy z Państwa mógł być na bieżąco.

Przeczytaj także

10.10 godz. 20:00 03.10 godz. 20:00 Zobacz więcej