Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Czerwcowe Zgromadzenia Wspólników

15/07/2016

Miesiąc czerwiec obfitował w Zgromadzenia Wspólników – odbyły się spotkania dotyczące prawie wszystkich spółek elektrowni wiatrowych. Część z nich miała miejsce na Stadionie Narodowym, część natomiast w kancelarii notarialnej  Podobnie jak podczas każdego z poprzednich Zgromadzeń, wspólnicy obejmowali notarialnie udziały w poszczególnych spółkach.

Omawialiśmy wspólnie kwestie formalne i organizacyjne w świetle obecnej sytuacji politycznej, dyskutowaliśmy na temat rozwiązań jak najkorzystniejszych dla naszych wspólnych interesów.

Rozmawialiśmy ponadto o projekcie elektrowni niezależnych od sytuacji politycznej, o której więcej można dowiedzieć się tutaj >>

Z myślą o tych, którzy z różnych przyczyn nie mogli być obecni na Zgromadzeniach, bezpośrednio po każdym spotkaniu przygotowywaliśmy materiał filmowy, krótko i konkretnie podsumowujący najważniejsze poruszone kwestie.  Dzięki temu, każdy z Państwa mógł być na bieżąco.

Dodaj komentarz

Przeczytaj także

inwestowanie w elektrownie wiatrowe

W życie wszedł właśnie długo oczekiwany, 4 rozdział ustawy o Odnawialnych Źródłach Energii. Teraz czekamy na rozporządzenie dotyczące pierwszej aukcji i cen referencyjnych w poszczególnych koszykach technologicznych.

Zapraszamy do obejrzenia krótkich migawek oddających odrobinę tego niesamowitego klimatu, którego byliśmy częścią.

15.02 godz. 20:00 08.02 godz. 20:00 01.02 godz. 20:00