Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Chroń nadwyżki kapitału przed inflacją i pozwól swoim finansom pracować

05/05/2020

Wkrótce znów będziesz mógł cieszyć się życiem i oddawać swoim pasjom. Czekając na powrót do normalności pozwól nadwyżkom kapitału pracować. Chroń je przed inflacją i zbuduj z nami swoją niezależność finansową.

W aktualnej, wyjątkowej sytuacji z jaką mierzy się rynek, wiele osób zastanawia się, w jaki sposób można zabezpieczyć nadwyżki kapitału, a także w co zainwestować. 

Gdy kurs złotego jest bardzo niekorzystny, a rząd dodrukowuje pieniądze, co może spowodować dalsze osłabienie polskiej waluty, warto zastanowić się, czy nie rozsądniej jest zaktywizować swoje pieniądze. Zamiast przetrzymywać je na koncie oszczędnościowym czy lokacie dobrze sprawdzić możliwości na bezpieczne inwestowanie. Czekając na ustabilizowanie się sytuacji związanej z pandemią koronawirusa pamiętaj, że normalność jeszcze przed nami. Niebawem znów będzie okazja, aby móc cieszyć się życiem i oddawać swoim pasjom oraz hobby. 

Teraz jest dobry czas na to, aby pomyśleć o ochronie nadwyżek kapitału przed inflacją, a także na bezpieczne inwestowanie. Zadbaj o własną niezależność finansową i pozwól swoim finansom pracować. Sprawdź aktualną ofertę inwestycji crowdfundingowych Grupy PF, zostań Inwestorem, a my zajmiemy się resztą.

Dodaj komentarz

Przeczytaj także

Pracownia Finansowa odpowiedzialny biznes, ekologia, wspiera biznes w Polsce

Zgłoś swoją firmę do Zielonych Firm i pokaż wszystkim, że jesteś eko!

Pracownia Finansowa opinie 2019 inwestorzy

Inwestorzy dostrzegają potencjał poszczególnych branż i czują się bezpieczniej, wiedząc, że dołączają do biznesu, w którym panuje pełna synergia działań wśród wszystkich spółek w Grupie

Bardzo nas cieszy fakt, że do projektów inwestycji w realną wartość dołącza coraz więcej świadomych Inwestorów

31.05 godz. 20:00 07.06 godz. 20:00 24.05 godz. 20:00