Bitcoin accepted here!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku oraz naszych Klientów, z przyjemnością informujemy, iż od teraz Inwestorzy dołączający do projektów inwestycyjnych Pracowni Finansowej mogą wpłacać kapitał w kryptowalucie BTC! Jest to szczególnie ważna informacja dla tych, którzy już od jakiegoś czasu zadawali nam pytania o dokonywanie transakcji w bitcoinach.

Inwestor zamierzający dołączyć do dowolnej inwestycji Grupy PF i chcący wpłacić kapitał za pomocą BTC, powinien zakomunikować ten fakt opiekunowi Klienta. Nasz przedstawiciel musi dodatkowo uzyskać informację o wysokości posiadanego kapitału inwestycyjnego. Wartość wpłacanej kwoty musi bowiem odpowiadać minimalnej kwocie, umożliwiającej przystąpienie do projektu w PLN, zgadzającej się w chwili realizowania transakcji.

Transakcja dokonywana jest za pomocą systemu InPay przy użyciu cyfrowego portfela Klienta. Inwestor otrzymuje od opiekuna handlowego link transakcyjny zgodnie z ustaloną kwotą wpłaty w BTC/PLN. Link aktualizowany jest co kilka sekund w systemie, zatem Klient wie dokładnie jaka kwota w przeliczeniu na PLN trafi na inwestycję.

Jest to na tyle wygodna forma wpłaty, iż można ją zrealizować z każdego miejsca na świecie. Wystarczy dostęp do internetu i portfel zasilony bitcoinami. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu tutaj >>

Przeczytaj także

13.06 godz. 20:00 20.06 godz. 20:00 Zobacz więcej