Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Bank ziemi Grupy PF powiększa się o kolejną dzielnicę Warszawy

18/07/2019

Za nami półrocze w inwestycjach w realną wartość. Kolejne wypłaty zysków, otwarcie budowy następnej elektrowni wiatrowej, a także kolejna działka w czwartej już dzielnicy Warszawy, dołączająca do przyszłych inwestycji, które będą Państwo mogli zrealizować wspólnie z Pracownią Finansową w ramach projektów dochodowych nieruchomości.

Trendy w inwestycjach deweloperskich, wyraźnie wskazują, że najważniejsza na rynku nieruchomości jest aktualnie lokalizacja, dlatego z przyjemnością przekazujemy informację, iż bank ziemi Grupy PF powiększa się o kolejną dzielnicę Warszawy. Tym razem, biorąc pod uwagę rosnące wymagania nabywców, stawiamy na Mokotów, dzielnicę doskonale skomunikowaną, z dostępem do parków i innych atrakcji w otoczeniu zieleni.

Odnotowujemy duże zapotrzebowanie w tej dzielnicy na typowe dla naszych realizacji komfortowe segmenty mieszkaniowe, o jak najbardziej optymalnej ergonomii przestrzeni. Warszawiacy chcą mieszkać w domach usytuowanych na kameralnych osiedlach, których w miejskich aglomeracjach jest stosunkowo mało. Większość deweloperów zajęła się budową mieszkań, a tylko nieliczni, jak Pracownia Finansowa, inwestują w budowę nowoczesnych segmentów mieszkaniowych. Wypełniamy w ten sposób niszę na rynku i z optymizmem patrzymy w przyszłość, bo dla nas jest to dziedzina rynku, posiadająca ogromny potencjał wzrostu, gdyż dobra lepsze, rzadkie, są coraz bardziej w cenie. 

Sprawdź ofertę projektów nieruchomości i dołącz do ekskluzywnych inwestycji deweloperskich!

Przeczytaj także

Misją Pracowni Finansowej jest umożliwienie Inwestorom lokowania kapitału w realnej wartości

Na to pytanie odpowiadają specjaliści inwestycyjni PF

31.05 godz. 20:00 07.06 godz. 20:00 24.05 godz. 20:00