Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Projekty inwestycyjne w naszym banku ziemi

23/04/2018

Ponieważ często otrzymujemy pytania o liczbę działek będących w posiadaniu Grupy PF oraz ilość realizowanych projektów w ramach naszego banku ziemi, przedstawiamy aktualne dane.

Na ten moment łączna liczba działek, które zakupiliśmy i stanowią one własność spółki wynosi 38. W banku ziemi Grupy PF znajdują się 22 działki, na których projekty inwestycyjne już zostały zrealizowane, na 12 działkach inwestycje są w trakcie realizacji, a na 4 działkach w przygotowaniu. Rynek, w który spółka inwestuje, to głównie rynek warszawski i bardzo atrakcyjne lokalizacje, czego potwierdzeniem jest pokaźne portfolio zakończonych inwestycji.

Zapraszamy do dołączania do projektów inwestycji deweloperskich w charakterze:
1. Inwestora – od 50 tys. zł, z gwarantowaną umową stopą zwrotu na poziomie 7,2% rocznie
2. Wspólnika – od 200 tys. zł, z gwarantowaną umową stopą zwrotu na poziomie 10% rocznie
3. Wspólnika VIP – od 1 mln zł, z gwarantowaną umową stopą zwrotu na poziomie 10% rocznie plus udział w zyskach spółki.

Szczegóły oferty inwestycyjnej znajdują się tutaj >>

Przeczytaj także

EKON to najnowszy projekt inwestycyjny w ofercie Pracowni Finansowej. Realizacja zakłada połączenie Elektrowni Wiatrowej z Kontenerowym Centrum Obliczeniowym i ma na celu wygenerowanie maksymalnego zysku z dbałością o bezpieczeństwo inwestycji.

Inwestorom dysponującym kapitałem od 1 mln złotych umożliwiamy przystąpienie do inwestycji związanych z nieruchomościami w ramach specjalnych projektów VIP

pracownia finansowa opinie inwestorów, firmy inwestycyjne, doradztwo inwestycyjne, inwestycje w nieruchomości, inwestycje w kryptowaluty, inwestycje w kopalnie kryptowalut, inwestycje w ekologiczne elektrownie

Doświadczenie naszych ekspertów, sprawna komunikacja, a także systematyczne przekazywanie raportów okresowych sprawiają, że Inwestorzy chętnie przyłączają się do projektów inwestycyjnych Pracowni Finansowej. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami w filmach.

31.05 godz. 20:00 07.06 godz. 20:00 24.05 godz. 20:00