Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Aukcja WOŚP 2019 – wejście na najwyższą elektrownię wiatrową Pracowni Finansowej

04/01/2019

Zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji Rzeczy Od Serca w ramach 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

W tym roku Pracownia Finansowa wystawiła na aukcję WEJŚCIE NA SZCZYT NAJWYŻSZEJ ELEKTROWNI WIATROWEJ, która wybudowana została w ramach projektów inwestycyjnych Grupy PF.

To jedyna taka okazja! Wylicytuj jednoosobowe wejście do wnętrza oraz na szczyt elektrowni wiatrowej, która na co dzień jest niedostępna dla osób z zewnątrz. Zrób zdjęcie, złóż życzenia wyjątkowej osobie lub oświadcz się w miejscu, do którego dostęp mają tylko nieliczni, a my to dla Ciebie nagramy z drona!

I co najważniejsze – pomóż. Cały dochód z licytacji trafia do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku przeznacza środki na zakup sprzętu do specjalistycznych szpitali dziecięcych. Pomaganie jest dziecinnie proste, więc zróbmy to razem!

Licytuj tutaj >>

Przeczytaj także

Dołącz do perspektywicznych, ekskluzywnych projektów prowadzonych przez profesjonalistów

Przygotowujemy się do BOOMu na rynku OZE i patrząc długoterminowo liczymy na dwucyfrową stopę zwrotu z inwestycji w odnawialne źródła energii

W czerwcu i w lipcu Pracownia Finansowa realizuje wypłaty zysków z czterech projektów inwestycyjnych, a suma wypłat dochodzi do rekordowej kwoty!

31.05 godz. 20:00 07.06 godz. 20:00 24.05 godz. 20:00