Akademia Inwestowania Pracowni Finansowej

Prowadząc politykę biznesu odpowiedzialnego społecznie, od początku podkreślano w Grupie Pracownia Finansowa jak istotną rolę w całym procesie inwestycyjnym odgrywa odpowiednia edukacja. Ponieważ bezpieczne inwestowanie, to jedno z głównych zagadnień, na którym skupiają się inwestorzy indywidualni w obecnych czasach, a najbezpieczniej inwestuje się, gdy posiada się odpowiednią wiedzę finansową, to już teraz zapraszamy do Akademii Inwestowania Pracowni Finansowej.

Pracownia Finansowa jest jedną z największych spółek inwestowania grupowego w Polsce. Przez dotychczasowe 7 lat funkcjonowania do projektów inwestycyjnych realnej wartości dołączyło ponad 820 Inwestorów z kapitałem o łącznej wartości ponad 176 milionów złotych. Realizując ok. 60 projektów inwestycyjnych w Grupie Pracownia Finansowa doskonale wiemy, że odpowiednia edukacja inwestycyjna odgrywa istotna rolę w całym procesie inwestycyjnym.

Akademia Inwestowania PF to miejsce w sieci, które powstało z myślą o osobach chcących poszerzyć lub uzupełnić swoją wiedzę na temat ogólnych procesów i zależności związanych z rynkiem inwestycyjnym. Inwestycje alternatywne cieszą się coraz większą popularnością szczególnie teraz, gdy ryzyko inflacji jest bardzo wysokie, a lokaty oferują znikome stopy procentowe, więc inwestorzy poszukują nowych możliwości na dochód pasywny.

Osoby posiadające nadwyżki finansowe i zastanawiające się w co najlepiej zainwestować pieniądze również znajdą tam szczegółowe informacje na temat aktualnych projektów inwestycyjnych, a także uzyskają podstawową wiedzę o samych inwestycjach w modelu grupowym, zweryfikuj czym są inwestycje długoterminowe i krótkoterminowe.

Już teraz można zapoznać się z pierwszą częścią serii edukacyjnej VIDEO pt ‘Psychologia Inwestowania’, w której Prezes Pracowni Maciej Musiał dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem i poznać m.in. wzór na bogacenie się.

Przeczytaj także

13.06 godz. 20:00 20.06 godz. 20:00 Zobacz więcej