Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Akademia Grzegorza Turniaka XXV

21/07/2016

Już po zaraz kolejny jesteśmy współsponsorami Akademii.  Temat tej edycji to: „Jak przejść od stażysty do dyrektora, budując relacje”. Uczestnicy będą mieli okazję nawiązać wartościowe relacje biznesowe, dowiedzieć się w praktyce jak udzielać rekomendacji, przećwiczyć własne umiejętności networking’u a także pozyskać nową, aktualną wiedzę dotyczącą tego, tak wręcz niezbędnego obszaru biznesu.

Wszyscy wiemy, że niezależnie od tego, czy zajmujemy się inwestycjami czy jakimkolwiek innym rodzajem biznesu, bez umiejętności budowania relacji biznesowych nie rozwiniemy swojego biznesu na taką skalę o jakiej marzymy. Nieco więcej na ten temat powie Grzegorz Turniak wraz z gośćmi zaproszonymi na to spotkanie, które odbędzie się już 25 lipca na Stadionie Narodowym.

Nieco więcej na temat wydarzenia można dowiedzieć się tutaj>>

A tak było w tamtym roku!

Przeczytaj także

Tomasz Kopiszka Pracownia Finansowa

O obecnych warunkach na rynku deweloperskim, sposobie radzenia sobie w dobie ogromnej konkurencji oraz o przyszłości w branży – dla magazynu Przedsiębiorcy@eu – opowiedział Tomasz Kopiszka, Dyrektor Działu Sprzedaży w Pracowni Finansowej.

inwestowanie w elektrownie wiatrowe

W życie wszedł właśnie długo oczekiwany, 4 rozdział ustawy o Odnawialnych Źródłach Energii. Teraz czekamy na rozporządzenie dotyczące pierwszej aukcji i cen referencyjnych w poszczególnych koszykach technologicznych.

Inwestycja w wiatraki

Z wielką przyjemnością informujemy Inwestorów, a także tych, którzy dopiero przymierzają się do zakupu udziałów w tym dochodowym biznesie, że startujemy z naszym kolejnym projektem!

Zapraszamy do obejrzenia krótkich migawek oddających odrobinę tego niesamowitego klimatu, którego byliśmy częścią.

21 lipca godz. 20:00 28 lipca godz. 20:00