Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

4 miliony wypłat zysków z inwestycji w realną wartość

31/01/2020

Początek roku to czas podsumowań i planowania. Zgodnie z tradycją Grupy Pracownia Finansowa, zawsze w tym czasie publikujemy film REWIND podsumowujący wydarzenia minionego roku. Pozwala nam on przypomnieć Państwu jak wiele wydarzyło się w roku 2019 w inwestycjach w realną wartość, przedstawić dane z projektów, a także podziękować naszym Inwestorom za dotychczasową współpracę i zaufanie.


Miniony rok upłynął w znacznej mierze pod hasłem ekologicznych inwestycji. Ludzie coraz częściej zdają sobie sprawę z tego jak ważny jest stan równowagi pomiędzy dobrobytem człowieka, a stanem otaczającego go środowiska naturalnego. Coraz pilniejszy do rozwiązania staje się problem zanieczyszczonego powietrza w Polsce, którego skutkiem są dziesiątki tysięcy zgonów rocznie. Jesteśmy zmotywowani i dumni, że jako Grupa Pracownia Finansowa działamy na rzecz poprawy tej sytuacji w naszym kraju.

Z powodzeniem realizowaliśmy również inwestycje w nieruchomości. Nasza praca w tym obszarze powoduje realną zmianę krajobrazu miasta, pozostawiając ślad na długie lata. Czujemy satysfakcję i zaszczyt przykładając cegiełkę do realizacji projektów deweloperskich, wyróżniających się zastosowaniem naturalnych materiałów, wyjątkową ergonomią oraz dających przestrzeń do życia kolejnym pokoleniom w lepszych warunkach.

Rok 2019 zamknęliśmy liczbą 364. podpisanych umów. Znajdują się wśród nich zarówno umowy z nowymi Inwestorami, którzy dołączyli do swoich pierwszych projektów inwestycji w realną wartość, ale także kolejne umowy dotychczasowych Inwestorów, chcących dywersyfikować swój portfel inwestycyjny w obrębie projektów PF. Średnia kwota zainwestowana w projekty odnawialnych źródeł energii w Grupie Pracownia Finansowa wynosiła ok. 100.000,00 zł, natomiast średnia kwota zainwestowana w inwestycje w nieruchomości ok. 350.000,00 zł.

To, co jednak bardzo cieszy nas i naszych Inwestorów, poza możliwością wspierania rynku nieruchomości i OZE w Polsce, to wypłaty zysków. Podsumowując ubiegły rok, z przyjemnością informujemy, iż suma wypłat zysków z inwestycji w realną wartość zbliżyła się do kwoty 4 miliony złotych! W tym ok. 1 milion złotych wyniosła suma wypłat zysków w projektach elektrowni wiatrowych, a ok. 3 miliony złotych w sumie wypłat zysków odnotowały inwestycje w nieruchomości. Życzymy sobie i naszym Inwestorom wyłącznie podobnych  sukcesów na kolejne lata!

Dane na koniec 2019 roku pozwalają także podsumować działalność Pracowni Finansowej na przestrzeni 6 lat. W zarządzanym portfelu inwestycyjnym Grupy PF znajduje się obecnie 12 wybudowanych elektrowni wiatrowych, wybudowaliśmy 46 domów w zabudowie szeregowej oraz apartamentowiec, w którym znajduje się 18 lokali. W planach do zrealizowania pozostaje 13 elektrowni wiatrowych. W projektach deweloperskich w trakcie realizacji są 72 domy szeregowe oraz dwa apartamentowce z 23. lokalami łącznie. W trakcie sześcioletniej obecności Grupy Pracownia Finansowa na rynku, do spółek projektowych dołączyło 741 udziałowców, którzy zainwestowali w realną wartość łączną kwotę 153.741.355,00 zł.

Bardzo nas cieszy fakt, że do projektów inwestycji w realną wartość dołącza coraz więcej świadomych Inwestorów, którzy obdarzają zaufaniem Pracownię Finansową i chcą mieć swój udział w walce o lepszą jakość życia następnych pokoleń. Dziękujemy za współpracę!

Dodaj komentarz

Przeczytaj także

opinie inwestorów Pracowni Finansowej

Transparentność potwierdzają liczne, pozytywne opinie o Pracowni Finansowej

Pracownia Finansowa Dzień Inwestora 2019, inwestycja VIP, inwestycje w nieruchomości, co zamiast lokaty

Dziękujemy Inwestorom za przybycie oraz wspólnie spędzony czas w Zakopanem!

Pracownia Finansowa inwestorzy opinie

Wygląda na to, że inwestorzy Pracowni Finansowej będą mieli co odłożyć

Pracownia Finansowa inwestycje, Pracownia Finansowa oferta, Pracownia Finansowa oze

Szykujemy wiele nowych, atrakcyjnych projektów, do których będzie można niebawem dołączyć

31.05 godz. 20:00 07.06 godz. 20:00 24.05 godz. 20:00