Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

10 milionów na inwestycje w kopalnie kryptowalut!!

11/10/2017

Najnowszy produkt inwestycyjny Pracowni Finansowej Inwestycje w kopalnie kryptowalut cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W ciągu zaledwie 6 miesięcy spółka pozyskała finansowanie w wysokości 10 000 000 złotych na realizację projektów związanych z budową kopalni kryptowalut.

Pod koniec marca 2017 roku do oferty inwestycyjnej Pracowni Finansowej dołączył nowy produkt – Inwestycja w kopalnie kryptowalut. Są to projekty realizowane wspólnie z Pracownią Nowych Technologii zakładające inwestycje w wysokowydajny sprzęt komputerowy, który w zamian za udostępnianie mocy obliczeniowej do sieci transakcyjnej otrzymuje wynagrodzenie w postaci kryptowalut. Inwestycja ta bardzo wysokie stopy zwrotu z inwestycji szacowane na 50-200% w skali roku. Wiąże się również z wysokim ryzykiem, które w dużej mierze wynika wprost z ryzyka kopanej kryptowaluty.

Pozyskanie 10 milionów na ten projekt jest również tożsame z rozdaniem 10 000 000 PNTcoinów! Pierwszy Inwestorzy nowego projektu otrzymywali od nas te kryptograficzne tokeny gratis. Obecnie są one czymś w rodzaju punktu lojalnościowego, jednakże w przyszłości Pracownia Nowych Technologii planuje uruchomienie inwestycji, której konstrukcja w zamian za pozyskany kapitał pozwoli na sprzedaż tokenów, będących udziałem w urobku spółki.

 

Czas zatem podsumować te pierwsze 6 miesięcy obecności nowego produktu w ofercie:

  • 10 milionów pozyskanego kapitału
  • ponad 100 zadowolonych klientów
  • 10 milionów rozdanych PNTcoinów

Dziękujemy za zaufanie!

Więcej informacji na temat Inwestycji w Kopalnie Kryptowalut

  • Teaser "Inwestycja w kopalnie kryptowalut"

Przeczytaj także

Obecnie PNTcoin jest czymś w rodzaju punktu lojalnościowego i nie posiada wartości innej niż taka, jaką ktoś mógłby za niego zapłacić. Jednak w przyszłości Pracownia Nowych Technologii planuje uruchomienie inwestycji, której konstrukcja w zamian za pozyskany kapitał pozwoli na sprzedaż tokenów, będących udziałem w urobku spółki.

PNTcoin to kryptograficzny token, innymi słowy cyfrowy żeton. Posiada wszystkie cechy kryptowaluty tzn. jego ilość jest ograniczona, jest podzielny do 4 miejsca po przecinku, może być przesyłany podobnie jak Bitcoin przez Internet w każde miejsce na świecie.

2 czerwca godz. 20:00 9 czerwca godz. 20:00