Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Wspólnie z Pracownią Nowych Technologii uruchamiamy największą stacjonarną kopalnię krypowalut

18/07/2017

Już w pod koniec lipca w dawnej Fabryce Samochodów Osobowych na Żeraniu powstanie największa stacjonarna kopalnia kryptowalut, którą budujemy wspólnie z Pracownią Nowych Technologii. Do tej pory na realizacje tego wspólnego projektu Inwestycji w Kopalnie Bitcoin i Ethereum udało nam się pozyskać od prywatnych Inwestorów kapitał w wysokości ponad 5,5 miliona złotych.

W ubiegłym tygodniu Zarząd Pracowni Nowych Technologii podpisał umowę z Fabryką Samochodów Osobowych na Żeraniu na wynajem powierzchni ponad 350 metrów kwadratowych. W tym miejscu już pod koniec lipca rozpoczną się prace nad budową największej dotąd stacjonarnej kopalni Pracowni Nowych Technologii, która składać się będzie z około 400 komputerów. Zapotrzebowanie na energię elektryczną takiej ilości komputerów szacowane jest na 0,5MW. To jednak nie koniec! W FSO powstać ma również montownia i miejsca dedykowane do serwisowania i magazynowania należącego do spółki sprzętu. Miejsce to zostało wybrane przede wszystkim ze względu na jego doskonałą lokalizację – samo centrum Polski, nieograniczone możliwości rozbudowy oraz zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa znajdującego się tam sprzętu.


Ciągle można również dołączyć do tego projektu i stać się udziałowcem w tej dynamicznie rozwijającej się spółce. Inwestycja w kopalnie BTC/ETH to tzw. inwestycja 3H – high tech, high risk, high profit. Skierowana jest do Inwestorów posiadających środki na inwestycję w wysokości minimum 50 000 zł. Inwestycja zakłada bardzo wysokie stopy zwrotu, które w zależności od kursu kopanej kryptowaluty wynosiły dotychczas 50-200%. Należy jednak pamiętać, że wiąże się też z wysokim ryzykiem, które wynika wprost z ryzyka kursowego kopanych walut i jest głównym czynnikiem wpływającym na rentowność projektu.

 

1 października godz. 20:00 24 września godz. 20:00