Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Laureaci programu ‚Przedsiębiorstwo Fair Play’

29/11/2017

Miło nam poinformować, że Pracownia Finansowa znalazła się w gronie laureatów tegorocznej edycji programu Przedsiębiorstwo Fair Play. To już kolejny rok z rzędu, kiedy odbieramy certyfikat i potwierdzamy tym samym, że stale dbamy o wysoką jakość realizowanej polityki współpracy, a także przyczyniamy się do rozwoju uczciwego biznesu w Polsce.

Warunek otrzymania certyfikatu stanowiło pozytywne przejście dwuetapowego procesu weryfikacyjnego. Jednym z tych etapów był audyt bezpośredni. Audytorzy wchodzący w skład Komisji obserwowali nasze działania w siedzibie firmy i poddawali weryfikacji zgodności w oparciu o standardy programu. Otrzymanie certyfikatu ‘Przedsiębiorstwo Fair Play’ przez Pracownię Finansową świadczy o tym, że nie pozostawaliśmy organizatorom wątpliwości co do wysokiego poziomu zasad, jakimi kierujemy się prowadząc etyczny biznes.

Tym sposobem 24. listopada wzięliśmy udział w Wielkiej Gali, podczas której Wiceprezes Pracowni Finansowej Tomasz Wiśniewski uroczyście odebrał nasz tytuł. Tegoroczna certyfikacja była o tyle wyjątkowa, iż stanowiła jubileuszową, 20. edycję Finału. Certyfikat ‘Przedsiębiorstwo Fair Play’ otrzymało wyłącznie 17 firm z województwa mazowieckiego. Czujemy się zaszczyceni, mogąc znaleźć się w tym wąskim gronie, a słowa Wiceprezesa spółki Tomasza Wiśniewskiego niech stanowią podsumowanie naszych odczuć względem uczestnictwa w programie:

Jest to dla nas powód do dumy, ale i zobowiązanie do utrzymywania najwyższych standardów w przyszłości. W konkursie ‚Przedsiębiorstwo Fair Play’ cenimy sobie najbardziej to, że firmy weryfikowane są przez cały rok, a otrzymanie tytułu jest bardzo trudne. Jest to dla nas dodatkowa gwiazdka do wiarygodności potwierdzonej już teraz nie tylko przez setki zadowolonych inwestorów, ale też przez instytucje zajmujące się profesjonalną oceną przedsiębiorstw od 20 lat.

Zapraszamy do obejrzenia wideorelacji z tego wydarzenia.

Wręczenie Certyfikatu 'Przedsiębiorstwo Fair Play'

Przeczytaj także

Jest to całkowity przełom w procesie zwiększania efektywności energetycznej koparek kryptowalut! Przeprowadzone badania wykazały bowiem, że dzięki zastosowaniu naszego autorskiego układu chłodzenia jesteśmy w stanie zaoszczędzić aż 95% energii przeznaczanej wcześniej na chłodzenie!

Od października w strukturach Pracowni Nowych Technologii zaczął funkcjonować nowo powołany dział Badań i Rozwoju (R&D). Aktualnie zespół pracuje nad dwoma kluczowymi rozwiązaniami dla Kontenerowego Centrum Obliczeniowego.

23 października godz. 20:00 6 listopada godz. 20:00