Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

10 milionów na inwestycje w kopalnie kryptowalut!!

11/10/2017

Najnowszy produkt inwestycyjny Pracowni Finansowej Inwestycje w kopalnie kryptowalut cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W ciągu zaledwie 6 miesięcy spółka pozyskała finansowanie w wysokości 10 000 000 złotych na realizację projektów związanych z budową kopalni kryptowalut.

Pod koniec marca 2017 roku do oferty inwestycyjnej Pracowni Finansowej dołączył nowy produkt – Inwestycja w kopalnie kryptowalut. Są to projekty realizowane wspólnie z Pracownią Nowych Technologii zakładające inwestycje w wysokowydajny sprzęt komputerowy, który w zamian za udostępnianie mocy obliczeniowej do sieci transakcyjnej otrzymuje wynagrodzenie w postaci kryptowalut. Inwestycja ta bardzo wysokie stopy zwrotu z inwestycji szacowane na 50-200% w skali roku. Wiąże się również z wysokim ryzykiem, które w dużej mierze wynika wprost z ryzyka kopanej kryptowaluty.

Pozyskanie 10 milionów na ten projekt jest również tożsame z rozdaniem 10 000 000 PNTcoinów! Pierwszy Inwestorzy nowego projektu otrzymywali od nas te kryptograficzne tokeny gratis. Obecnie są one czymś w rodzaju punktu lojalnościowego, jednakże w przyszłości Pracownia Nowych Technologii planuje uruchomienie inwestycji, której konstrukcja w zamian za pozyskany kapitał pozwoli na sprzedaż tokenów, będących udziałem w urobku spółki.

 

Czas zatem podsumować te pierwsze 6 miesięcy obecności nowego produktu w ofercie:

 • 10 milionów pozyskanego kapitału
 • ponad 100 zadowolonych klientów
 • 10 milionów rozdanych PNTcoinów

Dziękujemy za zaufanie!

Więcej informacji na temat Inwestycji w Kopalnie Kryptowalut

 • Rafał Ce

  Faajnie, tylko mam pytanie z inżynieryjnego pkt widzenia, czy tak drogi sprzęt, nie powinien stać z pomieszczeniu o określonej wilgotności (idzie zima) i temperaturze w granicach jakichś sensownych norm? Jak pewnie wszyscy wiemy, elektronika jest dość wrażliwa. Fajnie, gdyby był też monitoring, np kamerami widzącymi też w podczerwieni z niezależnym oświetleniem. Może lepiej byłoby wydzierżawić jakieś lepsze pomieszczenie i adoptować je, anie open space w hali?

 • Pracownia Finansowa

  Kluczowymi czynnikami determinującymi wybór miejsca dla kopalni są przede wszystkim: spełnienie warunków technicznych, cena prądu oraz koszt zakupu lub najmu powierzchni. Właśnie ze względu na optymalizację kosztów, która bezpośrednio przekłada się na wzrost zysków dla Inwestorów wybraliśmy miejsce o nieco gorszej estetyce, ale wysokiej funkcjonalności i zapewniające dostęp do źródła taniego prądu.

  Miejsce, w którym znajduje się kopalnia wyposażone jest w czujniki, dzięki którym można zdalnie sprawdzać, jaki jest aktualny poziom wilgotności w pomieszczeniu. Należy jednak pamiętać, że to nie wilgoć a tzw. zjawisko wykraplania, do którego dochodzi w momencie nagłej zmiany temperatury jest szkodliwe dla urządzeń elektronicznych. Właśnie z tego powodu szczególnie dbamy o utrzymywanie stałej temperatury na hali, co dodatkowo ułatwia nam działająca tam na stałe określona ilość sprzętu.

  W hali stale prowadzone są również prace adaptacyjne, co z pewnością w niedługim czasie przełoży się na zmianę jej wyglądu.

 • Robert Izdebski

  Czy zadowolonych, to czas pokaże 🙂

 • Przemek Pytlik

  niestety mimo kilku próśb nie otrzymałem warunków przystąpienia do inwestycji.

 • Na Białorusi jest prąd najtańszy.

Przeczytaj także

Obecnie PNTcoin jest czymś w rodzaju punktu lojalnościowego i nie posiada wartości innej niż taka, jaką ktoś mógłby za niego zapłacić. Jednak w przyszłości Pracownia Nowych Technologii planuje uruchomienie inwestycji, której konstrukcja w zamian za pozyskany kapitał pozwoli na sprzedaż tokenów, będących udziałem w urobku spółki.

PNTcoin to kryptograficzny token, innymi słowy cyfrowy żeton. Posiada wszystkie cechy kryptowaluty tzn. jego ilość jest ograniczona, jest podzielny do 4 miejsca po przecinku, może być przesyłany podobnie jak Bitcoin przez Internet w każde miejsce na świecie.

12 grudnia godz. 20:00 6 grudnia godz. 20:00